چاپ        ارسال به دوست

مراسم بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومي در شهرداري بندر عباس برگزار شد

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين المل شهرداري بندرعباس به مناسبت ٢٧ ارديبهست ماه روز ارتباطات و روابط عمومي مراسم بزرگداشتي در سالن همايش فردوسي با حضور شهردار ،اعضاي محترم شوراي شهر مديران و مسؤلين و روابط عمومي هاي شهرداري بندرعباس در مناطق سازمانها معاونت ها و مديريت ها برگزار شد.

مهدي نوباني در اين مراسم گفت :تعاریف گوناگونى از روابط عمومى از سوى صاحبنظران، کارشناسان و مؤلفان بیان شده واز نظر من مناسب ترين أست روابط عمومى دانشى است که به وسیله آن سازمان‌ها آگاهانه مى‌کوشند، بر مسئولیت اجتماعى خویش عمل کنند.
شهردار بندرعباس عنوان كرد عصر حاضر، عصر ارتباطات است. به جرات می‌توانیم بگوییم یکی از بنیادی‌ترین دانش‌ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و اساس دیگر علوم قرن حاضر، ارتباطات مي باشد. هر کشوری که روابط بهتری با سایر کشورها برقرارکرده، به جایگاه‌های مهمی دست یافته. هر شرکتی که توانسته روابط موثری با مردم، سایر شرکت‌ها یا حتی سازمان‌های دولتی برقرار کند، موقعیت‌های بیشتری نصیبش می‌شود.
اين مقام مسول بيان داشت :امروز عصر اطلاع رسانی است و رابطه‌ای معنادار میان قدرت اطلاع رسانی سازمان‌ها و شرکت‌ها با جایگاه آنها در اقیانوس کسب و کار وجود دارد. درواقع امروز اگر جنگی میان شرکت‌ها و کسب و کارها باشد، در درجه اول جنگ ارتباطات است تقریباً هر سازمانی که با افکار عمومی سر و کار دارد و نیازمند تصویر روشنی از خود نزد آن است.
شهردار در بخش ديگري از سخنان خود افزود :کارکنان روابط عمومی باید بدانند که چطور به شکلی شفاف بنویسند، صحبت کنند و با تجزیه و تحلیل امور مبتلابه سازمان و موسسه خود به رفع و رجوع مسائل بپردازند.روابط عمومی دارای چندین قلمرو کاری مشخص است.ساختن چهره‌ای مناسب از سازمان در میان مردم و مخاطبان اصلی سازمان در بین این همه سازمان و شرکت که روزانه به تعداد آنها افزوده می‌شود، کاری است که تنها یک روابط عمومی حرفه‌ای و آگاه از عهده آن بر می‌آید.

فريده عامري سياهويي عضو محترم شوراي اسلامي شهر بندرعباس ضمن تبريك روز ارتباطات و روابط عمومي از برگزاري مراسم بزرگداشت اين روز ابراز خرسندي كرد و تقويت ارتباطات برون سازماني و درون سازماني را از ملزومات يك روابط عمومي آگاه و علمي عنوان كرد.
عضو شوراي اسلامي شهر بندرعباس اظهار داشت:موفقيت سازماني مجموعه شهرداري در همه حوزه ها به روابط عمومي ها متصل أست و توليد محتواي مناسب براي مخاطب و شهروندان مختلف ظرافت و هنر يك روابط عمومي موفق است.
عامري امانت داري و صداقت در انعكاس اخبار و روايت هاي گوناگون شهر و شهروندي وظيفه اي سنگين أست كه روابط عمومي هاي شهرداري با تلاش و كوشش مضاعف در اين مسير گام بر مي دارند.
در پايان اين مراسم از برگزيدگان نخستين جشنواره روابط عمومي هاي شهرداري ومسابقات ورزشي تقدير و تجليل شد.

 
 


١١:١٣ - چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٢    /    شماره : ١٥٨٧٣    /    تعداد نمایش : ٢٨٠خروج