چاپ        ارسال به دوست

بسیجیان در حوزه های مختلف حضوری فعال و چشمگير دارند/ اجتماع بزرگ بسیجیان با حضور شهردار بندرعباس و مدیران شهرداری در مسجد جامع بندرعباس

شهردار بندرعباس گفت: بسيج در خدمت و خدمتگزاری به مردم در همه حوزه ها در صدر است و به خود می بالد كه در حوزه های مختلف حضوری فعال و چشمگير دارد و با عزمی راسخ برای تعالی ايران اسلامی گام بر ميدارد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، مراسم اجتماع بزرگ بسیجیان بمناسبت 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره) با حضور اقشار مردم، بسیجیان و مسئولین در مسجد جامع شهر بندرعباس برگزار شد و مهدی نوبانی شهردار بندرعباس به همراه جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری نیز دراین مراسم حضور داشتند.
شهردار بندرعباس در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج، با بیان اینکه روحیه بسیجی نشأت گرفته از جهاد، شهادت طلبی، ایثار و به معنای واقعی در عرصه بودن و فعال بودن است اظهار کرد: بسیجیان با حضور موثر خود در تمام ادوار درخشان انقلاب اسلامی موجب سرافرازی و اقتدار ملی این مرز و بوم شده اند.
مهدی نوبانی گفت: امروز بسيجی معنايی فراتر از حضور در يک سيستم دارد بلكه هر كس قلبش و وجودش برای كشور وطن و ميهن می تپد و تلاش و كوششی برای آبادانی آن رقم ميزند بسيجی است.
شهردار بندرعباس در پایان بیان کرد: ايرانيان با اراده و وجدان قوی همواره در عرصه های مختلف حضور داشته اند و نام بسيج در خدمت و خدمتگزاری به مردم در همه حوزه ها در صدر است و امروز بسيج به خود می بالد كه در حوزه های مختلف پزشكی، علمی، خدماتی، صنعتی، كشاورزی و...حضوری فعال و چشمگير دارد و با عزمی راسخ برای تعالی ايران اسلامی گام بر ميدارد.

 
 

 


١٢:٢٨ - شنبه ٥ آذر ١٤٠١    /    شماره : ١٤٥١٥    /    تعداد نمایش : ٣٤٧خروج