چاپ        ارسال به دوست

دفاع مقدس محفل وحدت و يكپارچگی ملت ايران است

شهردار بندرعباس :مردم هميشه در خط مقدم دفاع از آرمانها نظام وشهدا و سرزمين خود بوده اندو برای سر افرازی و برپايی اين نظام از جان خود مايه گذاشته اند.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداری بندرعباس نمايشگاه بزرگ دفاع مقدس همزمان با هفته غرورآفرين دفاع مقدس با مشاركت شهرداری بندر عباس در بوستان ساحلي صدف بازگشايی شد.
شهردار بندرعباس دفاع مقدس را بزرگترين اجتماع و اتفاق وحدت افرين برای ملت ايران برشمرد و افزود در هفته دفاع مقدس بايد تمام تلاش و توان خود را برای نشان دادن عظمت و عزت ملت ايران به كار ببنديم تا دشمنان نظام و بد خواهان از خواب غفلت خود بيدار شوند.
مهدی نوبانی گفت : مردم هميشه در خط مقدم دفاع از آرمانها نظام و شهدا و سرزمين خود بوده اند و برای سر افرازی و برپايی اين نظام از جان خود مايه گذاشته اند،
وی افزود :شهرداری بندرعباس در برپايی نمايشگاه دفاع مقدس برا نشان دادن افتخارات رزمندگان اسلام و توانمندی های نيروی های مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی حضوری فعال و پر رنگ دارد و غرفه شهرداری بندرعباس نيز با نام و ياد شهدای شهرداری برای انعكاس عملكرد مجموعه مديريت شهری در اين داير مي باشد.
شهردار بندرعباس با اشاره به اهميت يكپارچگی و وحدت امت رسول الله در قرن حاضر خاطر نشان كرد هوشياری ملت ايران برای حفظ آرامش و امنيت در روزگاری كه همه دسيسه ها برای ايجاد تفرقه است امری ضروريست كه بايد مديران و مسولين در سازمانها و نهادها با توجه به ارزش حضور مردم را در صحنه های مختلف برای رضايتمندی انها از هيچ تلاش و كوششی دريغ نكنند.
نوبانی در ادامه عنوان كرد : نمايشگاه بزرگ دفاع مقدس با همراهی و مشاركت شهرداری بندرعباس در بوستان ساحلی صدف از ٣١شهريور تا ٦ مهر بر پا می باشد كه شهروندان ميتوانند از ساعت ١٧ تا ٢٢ از اين مكان بهره و استفاده لازم را ببرند.

 

 


١٥:٠٦ - يکشنبه ٣ مهر ١٤٠١    /    شماره : ١٤٢٣٨    /    تعداد نمایش : ٦٩٠خروج